המעצב ויקטור בלאיש, תצוגת אופנה כמחווה לבוב ספוג ואופנה שכולה לגברים עם הדוגמן החסידי הראשון

 

 FIRE WALK WITH ME
ויקטור בלאיש מעצב האופנה המוערך מציג את קולקציית קיץ 2019 הקולקציה חדשה שנקודת הפתיחה שלה נולדה מתוך שנות ה-40 של המאה הקודמת:העידן שלאחר מלחמת העולם השנייה, מהפכה של נשים חזקות בעולם חדש, צמיחה של תרבות חדשה ומהפיכות שנולדות מתוך הרס ותחושת אפוקליפסה.

בדי משי רכים ועשיית הקוטור נפגשים עם אלמנטים מעולם הספורט, הצבא, והסטריט, והופכים לקולקציה חדשה ומגובשת הממזגת בין נשיות וגבריות, בין געגועים להתחלות חדשות, ובין עבר לעתיד.
מחשבות על געגועים, תשוקה ויצרים הובילו את יצירת הקולקציה של בלאיש, שעולם ההשראה שלו נע בין נוסטלגיה ורצון לשמר עשייה מסורתית של קוטור, בעולם שנע קדימה במהירות – בין ההווה והעתיד, בין האנלוגי והדיגיטלי.

בדי המשי והפשתן האהובים על בלאיש מצטרפים חומרים חדשים כגון בדי ניילון, פוטר, ג׳ינס, ובדי דריל. מנעד החומרים והמשקלים הביא העונה ליצירת פריטים מפוסלים כגון ז׳קטים ומכנסיים, לצד שמלות אווריריות ומתנפנפות במשקל נוצה. צבעוניות הקולקציה נפתחת בשחור דרמטי, ונעה אל גווני אדום קורל, ומשם מתבהרת בדגרדה לוורוד סלמון, ורוד מתקתק, ומשם עד לבז׳ ולבסוף אל הלבן הנקי והבהיר.
את כל התכשיטים המלווים את התצוגה עיצבו באז ולוטרה: קו תכשיטים יוצא דופן שנוצר מתוך מפגש בין שני אומנים, המביאים איתם ניחוחות שונים לחלוטין, ויוצרים את החדש: ליאורה טרגן ובועז לנדמן.

ויקטור בלאיש, מבכירי מעצבי האופנה בישראל, בעבר עבד כמעצב ראשי אצל רוברטו קוואלי ולפני כ 13 שנים הקים את המותג הנושא את שמו. בלאיש מלביש כוכבות רבות בהן : יעל אבקסיס , שלומית מלכה , נועם פרוסט , יובל שרף ועוד .
את הפריטים ניתן להשיג בסטודיו של המעצב :”ויקטור בלאיש”-  תרצה 17, תל אביב.

ויקטור בלאיש,

 

בוב ספוג הישראלי
תצוגת האופנה של בוב ספוג בשיתוף תנועת הנוער כנפיים של קרמבו.25 מעצבים עיצבו דגם בהשראת הדמות בוב ספוג לרגל חגיגות 20 שנה לדמות. בין הצועדות: בל אגם צעדה בדגם של המעצב דרור קונטנטו וניסתה לעשות פרובוקציה עם שלט ובו מסר לאלי ישי- אקט שחיזק בנו את המחשבה איפה הגבול בין האופנה לפרובוקציה, רוסלנה בשמלה של המעצבת שלומית אזרד, שביט ויזל לובשת את בית האופנה משכית בעיצוב שרון טל. וארבל קינן צעדה בדגם של המעצב ויוי בלאיש.

הדוגמן החסידי הראשון בעולם

המותג באמוס סקוור – מותג חליפות הגברים המוביל מציג את קולקציית קיץ 2019 במסגרת שבוע האופנה תל אביב .בין הצועדים בתצוגה : ברק שמיר, רועי קורנבלום, ינאי פרישר גוטמן, טום אביב ונוספים כמובן בלט על המסלול כוכב הרשת בעל המראה החסידי מלך זילברשלג,המותג באמוס סקוור מציג את קולקציית קיץ 2019 בהשראת המים העמוקים של האוקיינוס .השראת הצבעוניות נלקחה בשלושה רבדי עומק עיקריים תוך תנועה מקו המים אל קרקעית הים ונפלאותיו.צבעוניות של דגי התוכי הראוותניים בגווני פסטל מחוזקים של סגול, ירוק והוורודוהצבעוניות המטאלית העמוקה בשימוש צבעים כהים כמו: שחור וכחול עמוק. בחרו העונה למתוח את גבולות החליפה הקלאסית ולתת לגבר הישראלי מענה רחב של גזרות וצבעוניות נועזת לא שגרתית, לצד הדפסים וטקסטורות מגמתיות.השימוש בשקיפות מסמל את החוסר אטימות ונעשה מרצון לשחרר את הגבר הישראלי מאפיון החליפה כמגן אנושי – שאתה לובש אותה אתה יותר פורמלי, יותר “נוקשה”. המטרה היא להנגיש את החליפה ” המאיימת ” כמשהו יותר קליל , שהגבר ירגיש נוח להתהלך בה והם יחמיאו אחד לשני.

מלך זילברשלג- הדוגמן החסידי הראשון
ברק שמיר בחליפה סגולה- דווקא לא היינו שוללות
מתאים לשבת בבוקר?
חוץ מהסנדלים לגמרי הינו לוקחות הביתה לארון של הבעל

ניתן להשיג בסניפי המותג: ה’ באייר 22 כיכר המדינה תל אביב , לוינסקי 79, תל אביב ,החרושת 10, חיפה .

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram