כן היא רק בת 23 והתחתנה לפני 5 חודשים ,במקור מסיביר והיום חיה בשומרון  יש לה סוד כיצד לשלב אופנה וצניעות והיא בכלל יזמית אינטרנט בואו להכיר את נטע  ברודיאנסקי מקרוב

 

 

תמונה מתוך האינסטגרם של נטע

עליתי לארץ בגיל 5 מסיביר הקרירה לראשון לציון. לפני 5 חודשים התחתנתי ובעלי ואני שחיפשנו סביבה יותר דתית עברנו ליישוב המדהים רבבה שבשומרון. העיסוק המרכזי שלי הוא יזמות אינטרנטית ובניית סדנאות אונליין במגוון רחב של תחומים.
לפני כ-3 שנים התחלתי להתחזק באמונה ולצעוד את צעדי הראשונים בעולם התשובה. הקב”ה שמכיר אותי היטב ידע לתת לי את החיזוק שלו הייתי זקוקה והפגיש אותי עם אדם מדהים שלימים הפך לבעלי שגם הוא התחיל לחזור בתשובה ממש באותה התקופה.

אהבה לאופנה
האמת שאהבה לאופנה אצלי בעצם התחילה מסלידה מוחלטת ותסכול עמוק. בתור בחורה חילונית מבית שלא רגילה ללבוש הצנוע, היה לי נורא קשה לבחור את הבגדים הראשונים שלי, רק ה’ ובעלי יודעים כמה דמעות זלגו מעיניי לאחר כל מסע קניות כישלוני שכזה גם ככה הצניעות זה ניסיון קשה אז גם לא למצוא בגדים יפים?! מספיק להעיף מבט חטוף בקטלוגים של אותה תקופה בשביל להבין שעולם האופנה לא התייחס כלל לעולם הדתי בשונה מהיום. רגע לפני שאני מרימה ידיים ומכריזה על עצמי כמתלבשת הגרועה בעולם החלטתי לצחוק על עצמי ולבשתי שילוב הזוי של חולצה וחצאית, התוצאה שהפתיעה אותי לגמרי גרמה לי לרוץ בין כל המדפים ולערבב דברים שההיגיון הבריא פשוט צעק לא.

להפתעתי גיליתי שהסוד כאן הוא בעצם להעיז ולמדוד, לשלב בין כל הפריטים ולא להתייחס לנוכחים בחנות.

עיסוק בתחביב
צניעות בסטייל תפס חלק משמעותי בחיי במיוחד בזמן האחרון. לפני 5 חודשים פתחתי את האינסטגרם והבקשות לסטיילינג אישי הציפו את האינבוקס, בהתחלה לא ייחסתי לזה חשיבות עד שראיתי כמה הצורך הזה גדול. זה התחיל מעצות קטנות וגדל לליווי אישי במסע קניות לעבר המהפך המיוחל.

“בלוג של הגשמה על עקבים”
מסמל בעיניי את השילוב שבין החומר לרוח, מצד אחד ההגשמה ועבודה על המידות ויחד עם זאת הלבוש שמרומם את ההרגשה הפנימית. אני באמת מאמינה בכוח של הנשים להגשים את עצמן, לפעול ולשנות, כל זה לא יקרה אם נקטין את עצמנו בלבוש שחור ופינה קטנה בחדר.

כיסוי ראש הפך להיות הרבה יותר “פוטוגני” בזמן האחרון וראינו זאת בקמפיין של מור קציר לפקטורי טרנד בעולם שיחלוף או כאן בשביל להישאר?
לפי דעתי הוא כאן בשביל להישאר ואפילו להוביל מהפכה. אם תחשבי על זה תשימי לב שכל גוף האישה נורא מקושט, אם בנעליים, שמלות אקססוריז איפור וכו’, 

את כיסוי הראש הורידו במאבקים על חופשיות האישה ופתיחות החברה, לאחר שהמטרה הושגה ניתן להחזיר את הקישוט שעל הראש ולשלב אותו בקולקציות המובילות של מותגי העל.

הגדירי לנו במשפט אחד אופנה וצניעות

” עוז והדר לבושה ותשחק ליום אחרון “

מקורות ההשראה
נועה ירון דיין , הרב יגאל כהן ויש עוד המון..

הכי ניצפות שלך

NIKKIETUTORIALS HUDABEUTY

מותג אופנה שהיית מביאה לארץ
האמת שבטיסה האחרונה לפראג חצי מהמטוס המריא רק בשביל , אז נראה לי שהביקוש אמר את דברו !

אינסטגרם
האינסטגרם שלי בנוי בצורה של תוכן אמיתי ואותנטי מתחת לתמונות המחייכות, אני נוהגת לשתף בקשיים, בהתלבטויות ובעיקר בסיפורים שעזרתי הרבה אומץ על מנת להוציאם החוצה.
מה גם שאני נוהגת לעשות שאלות תשובות לפחות פעם בחודש ומקדישה יום שלם על מנת לענות לכולן גם על דברים שלא בהכרח נוחים.

איפה אנחנו פוגשות אותך בעוד 4 שנים מהיום
בעזרת השם בהרמת הכוסית של 50 הנשים המשפיעות בארץ

נטע ב- אינסטגרם

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram