מותג האופנה בריטוריה בבעלות המעצבת רחלי ברית ממשיך להרחיב את פעילותו ומשיק את חנות הדגל המצטרפת לחנות המפעל ונקודות ההפצה בארץ ובעולם ומביא בשורה חדשנית לעולם האופנה בשילוב השקת קולקציית החגים תש”פ. 

חנות הדגל החדשה נוצרה בהתאמה ללקוחה של בריטוריה, בהשקעה רבה , תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים של המותג על מנת להעניק ללקוחות את חווית הקניה המפנקת והיוקרתית ביותר. המותג בריטוריה נרגש לישר קו עם ערכי המותג מבחינת עיצוב החנות, ויזואלית , שיווקית וכל פעילויות המיתוג השונות בטריטוריה החדשה קולקציית החגים החדשה עוצבה בהתאמה לאשה הדינמית והאופנתית המקפידה על ייחודיות וסגנון אישי, ומכינה את עצמה לקראת החגים ועונת האירועים 2020, תחת הסלוגן:

“בריטוריה ביי רחלי ברית-בשבילך תמיד לרגעים יפים
רחלי ברית בעלת המותג ומעצבת הבית יוצרת כבר שנים רבות עבורך -הלקוחה, יצירות אפנה עם חדשנות וטוויסט מרענן, כאשר החותם האישי שלה עם הטאץ׳ האמנותי היחודי עובר כחוט השני בכל דגם ודגם.

הפריטים בקולקציות יוצרים תחושה של עיצוב אישי הנתפר בדיוק ובמיוחד בשבילך ומותאם לצרכיך המיוחדים כדי ללוות ולהיות איתך ברגעים היפים שלך במהלך היממה והשנה. גולת הכותרת של בית האופנה באה לביטוי בקו הפרימיום היוקרתי ״גלמור קולקשיין״-זוהי קולקציה יחודית של בגדי יוקרה המתאימים למגוון אירועים, בקולקציה גזרות מחמיאות ונוחות בטווח מידות רחב ומפנק וכן מבחר דגמים המתאימים להנקה ומבחר דגמי צעירות וכלות.

בריטוריה,מובילה בשורה חדשנית של אפנה המעוצבת ומיוצרת בארץ בסטנדרטים הגבוהים ביותר המשלבת יופי חדשנות ונוחות
ויוצרת קולקציות רחבות המאפשרות לנו להתלבש בנוחות ובסטייל.

את קולקציית ה״ גלמור״ ניתן להשיג בחנות הדגל החדשה  ברח’ ר’ עקיבא 116 בב”ב ובחנות המפעל ברח’ ר’ עקיבא 99 בב”ב תוכלו להמשיך ולרכוש את שאר קווי המותג: בריטוריה קלסיק, בריטוריה סאנסט, בריטוריה קזואל.

ניתן להשיג בחנות הדגל ר׳ עקיבא 116 ב״ב  ובחנות המפעל ר׳ עקיבא 99, ב״ב 03-6169199
ניתן לעשות הזמנות טלפוניות והזמנות סיטונאיות 058-6653350

הפקה וסטיילינג גילי לוונשטיין | שיער ואיפור חני וינברג | תכשיטים אמדוריה | נעליים אלדו וספרינג

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram