מי הן הבנות מאחורי המותג הצנוע ,החדש והטרנדי H.A.R.T מניו יורק?  לרגל הגעת הקולקציה לארץ (לתקופת החגים)  כל הפרטים על השותפות, תעשיית האופנה האמריקאית , הבלוגריות הצנועות בארה”ב ועוד ועוד

כאשר נחשפנו למותג הצנוע הניו יורקי H.A.R.T, התאהבנו בקו הנקי והשיקי וסיקרן אותנו לגלות מי עומד מאחוריו, להפתעתנו גילינו שתי שותפות האחת ישראלית במקור והשנייה אמריקאית עם נסיון מרשים מתעשיית האופנה האמריקאית, אודל רפאלוביץ בת 30 אמא ל3 בנים וריקי קליין בת 29 ואמא ל2 בנות, אודל שגדלה בירושלים מתגוררת כיום בCedarhurst, היא מספרת לנו כיצד הגיעה מעבודה אצל נעמה בצלאל ליצירת ליין הבגדים המדובר והנחשק ביותר בתקופה האחרונה בתעשיית האופנה הצנועה בני יורק:


“גדלתי בירושלים וזה משהו שהוא תמיד חלק ממני. הלכתי ללמוד בוינגייט והתמקדתי במחול אבל  תמיד אהבתי אופנה. במקביל עבדתי אצל המעצבת הישראלית נעמה בצלאל זו הייתה חוויה נהדרת שלימדה אותי באמת על הלקוח ואיך להחמיא לכל סוג גוף. אחר כך עבדתי אצל מעצבת כלות ישראלית, שם צברתי המון ידע.

“הם הושיטו לי מחט וחוט ואמרו לי לתפור, וכך למדתי. זה לימד אותי שאני באמת יכולה לעשות הכל אם את מסורה לזה
בנוסף צברתי כל כך הרבה ידע על התאמה ועיצוב. זו חוויה שאני באמת אסירת תודה לה”

אחרי שהתחתנתי, בעלי ואני עברנו לארה”ב. גרנו בברוקלין במשך 5 שנים לפני שעברנו ל5 Towns. באותה תקופה המשפחה והילדים שלי היו בראש סדר העדיפויות  שלי ושמתי את שאיפות האופנה שלי בצד. לאחר שהילדים שלי התבגרו והתקרבתי לגיל 30 החלטתי שהגיע הזמן לעקוב אחר החלומות שלי ולהתחיל לעבוד לקראת המטרה שלי”

מימין אודל ומשמאל ריקי בעלות המותג הניו יורקי HART

ריקי גם כיום בCedarhurst אבל היא בניגוד לריקי, אמריקאית מבטן ומלידה במקור ממונסי, גם מספרת על עברה: “הלכתי למכללת Touro בניו יורק וקיבלתי תואר בפסיכולוגיה אבל תמיד ידעתי שאני רוצה לעשות משהו שקשורבאופנה. מאז שהייתי ילדה קטנה כל מה שאי פעם רציתי לעשות זה לפתוח את הבוטיק שלי. הייתי גורמת לאמא שלי לשחק איתי בבגדי והאביזרים של בובות הברבי שלי . אחרי הקולג’ היו לי כמה סטאז’ים בתחום האופנה, כולל בוטיק אקסקלוסיבי מאוד בסוהו שנקרא Kirna Zabete שאהבתי מאד. במקביל הייתי גם כתבת אורחת באתר האינטרנט Fabologie.com האופנתי מאוד (שהספיק להסגר מאז) של עדי היימן, זה היה הזמן בו המדיה החברתית החלה להמריא. לאחר מכן ניגשתי לרחל אוסטרוי, בעלת בוטיק ברמה גבוהה מאוד בברוקלין ניו יורק בשם Pink Label, והצעתי לה לסייע באינסטגרם וכל דבר אחר שהיא תצטרך. דבר אחד הוביל לדבר אחר והפכתי לעוזרת קניינית במשך 5 שנים מדהימות. זו הייתה החוויה הכי מדהימה שחוויתי ולמדתי כל כך הרבה.

“להיות קונה באמת מוציא את הפוקוס שלך ממה שאת רוצה לקנות וללבוש
ומכריח אותך להתמקד במה שהלקוח רוצה ובמה שמוכר. זה הלך רוח שונה לחלוטין וחוויה שאני אסירת תודה על כך שעברתי”

כיצד נוצר הקשר ביניכם?
אודל מספרת “ראיתי את ריקי בסביבה ובאינסטגרם וידעתי שהיא עובדת בתעשיית האופנה. יצרתי איתה קשר להיפגש כדי לדון בשותפות עם קו אופנה משותף וישר ידענו שמדובר בשידוך משמים.
נפגשנו באותו יום בפעם הראשונה וזו הייתה אהבה ממבט ראשון” וריקי מוסיפה: “אודל פנתה אליי כדי להיפגש בנוגע לקו בגדי נשים שהיא חושבת ליצור, באותו זמן חשבתי להתחיל לעשות משהו לבד, וברגע שנפגשנו ידעתי שזה הצעד הבא שלי וזה מה שאני נועדתי לעשות.”

על סט הצילומים של קולקציית הסתיו

איך H.A.R.T נולד?
הלידה של H.A.R.T היתה סוערת אך עדיין מתוחכמת. לקולקציה שלנו יש תחושה יוקרתית. אנו מקדישות תשומת לב רבה לפרטים הקטנים, הבדים וכמובן להתאמה. אנחנו מיצרות דוגמאות רבות לפני שאנחנו מגיעות למוצר המוגמר ומביאות אותו לייצור.

“הקולקציות שלנו קטנה וייחודית כדי להבטיח שכל יצירה תהיה בדיוק מה שרצינו.
אנו גם מוודאות שליצירות שלנו יש לבישות אליו כך שניתן יהיה ללבוש אותה בדרכים שונות”

יש לנו לקוחות רבות שמספרות לנו שהפריטים שלנו הפכו את המלתחות שלהם. עבורנו, זו המחמאה האולטימטיבית.

גולף שחור וחצאית וויניל שחורה- פריטי חובה בסתיו-חורף

מה ההשראה שלכן?
אנו שואבות השראה מהארונות שלנו וממגמות האופנה הנוכחיות. בסופו של דבר אנו מעצבות על סמך מה שאנחנו רוצות ללבוש  ומה שאנחנו מרגישות שחסר בשוק.

מאחורי הקלעים
תחילתו של כל התהליך הזה היה קשה מאוד. היינו חייבות למצוא מפעל, ספקי בדים ועוד והכל נלמד בזמן שחרשנו את אזור  Garments district בניו יורק.זה אזור שמרוכזים בו כל המשרדים של תעשיית האופנה האמריקאית.

“לאף אחת מאיתנו לא היה ניסיון בתחום הזה ולכן הכל ניסוי וטעייה. כמעט ויתרנו  כמה פעמים. אבל המשכנו לדחוף כי ידענו שנוכל ליצור משהו מיוחד באמת”

תגובת הלקוחות ונשים מובילות חברתית פאשניסטות מובילות באינסטגרם וכו הייתה מדהימה! התמיכה של חברינו, משפחתנו והקהילה הייתה מחבקת ואנחנו באמת אסירות תודה על כך.אנו באמת אוהבות את הלקוחות שלנו ואנחנו אוהבות לראות נשים בעיצובים שלנו.

אודל וריקי  מהמותג הניו יורקי HART

ספרו על נשים שעזרו לכן בתחילה
משפיעות שגם תמכו בקולקצייה שלנו ואנחנו אוהבות לשתף פעולה איתם. אסתר מ- @ estherandsasha היא המשפיעה האהובה עלינו ביותר. אסתר פרסמה את חצאית הוויניל השחורה שלנו בעונה שעברה והיא נהיתה ויראלית ונמכרה מדהים. לאחרונה היא לבשה את שמלת המידי שלנו והתגובה הייתה פנומנלית. Frumee מ- @frumeetaubenfeld היתה למעשה המשפיעה הראשונה שפרסמה תמונה עם העיצובים שלנו וזה נעשה לאיור! זה היה דבר אמיתי.

אז איך זה לעבוד בשותפות?
למעשה יש לנו שותפות ממש שווה. לקח לנו קצת זמן להבין את זה בצורה מושלמת, אבל עכשיו יש הבנו את זה. שנינו עובדות באופן שווה על ההיבט העיצובי אך מההיבט העסקי יש לכל אחת את נקודות החוזק שלה. שנינו מרגישות כאילו לא היינו יכולות לעשות זאת בלי השניה, כך שזה מתאזן בצורה מושלמת. לא יכולנו לבקש שותפות טובה יותר.

כמעצבות בניו יורק מה ההבדלים בין האופנה הישראלית והאמריקאית?
צניעות  זה מושג בינלאומי. יש באמת את כל חלקי הספקטרום גם בניו יורק וגם בישראל ואנחנו מנסות לוודא שבקולקציות שלנו  משהו לכל אחת.

“אופנה צנועה היא כל כך בסטייל ברגע זה. יש לנו מזל גדול להיות חלק מתקופה בה הכיסוי כל כך בסגנון”

ספרו על קולקציית סתיו-חורף 2020
הקולקציית העונה הזו גבוהה מאוד. ניטרלי עם תחושה רומנטית . הכל טרנדי ועם זאת עדיין נצחי ומתוחכם. שילבנו את טרנד השרוולים התפוחים לאורך כל הקולקציה, אך העברנו את המגע שלנו לאורך כל הדרך. אנו גאות מאוד בקולקציה הזו ואוהבות באמת כל פריט

שרוולים תפוחים מוטיב שחוזר על עצמו בקולקציה

מגמות לחורף הקרוב
השרוול הנפוח חזק מאוד העונה וזה ברור שאנחנו אוהבות את זה במיוחד. כל דבר משובץ. ניטרלים. מגפי מגפיים ועוד מגפיים.

אז היכן ניתן להשיג את הקולקציה של H.A.R.T
ניתן לרכוש את הקולקציה שלנו עכשיו און ליין ב Hartnycollection.com
כמו כן המותג “קופץ” לארץ לתקופת החגים ניתן להזמין מראש ב [email protected]
לאינסטגרם של H.A.R.T לחצו כאן

 

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram