מתסמיני הקורונה- לאחר ששבוע האופנה 2020 בוטל  "שבוע האופנה קורנית תל אביב 2021" בשיתוף רשת 13 ישודר לראשונה על מסך הטלוויזיה. עם למעלה מ- 40 מעצבי אופנה ישראלים מובילים שישתתפו בשבוע האופנה בתל אביב , שיועבר השנה טלוויזיונית ב"רשת 13".  

שבוע האופנה תל אביב ויוי בלאיש צילום IDOCVM (2)

“שבוע האופנה קורנית תל אביב 2021”  יערך וישודר החל מה 28 במרץ (חול המועד פסח) ועד ה- 1.4.2021, ערב הגאלה החגיגי בהנחיית דוגמנית העל בר רפאלי ומוטי רייפ ישודר במוצאי חג הראשון של פסח ב28.3.2021 ברשת 13, שבוע האופנה בשיתוף עם  מוז”א – מוזיאון ארץ ישראל תל אביב – אשר יהווה את הבמה והתפאורה לכל צילומי התצוגות של שבוע האופנה

“שבוע האופנה קורנית תל אביב 2021″ ו”רשת 13″ יוצא לדרך בשיתוף פעולה ראשון מסוגו ביוזמתו של המפיק והיזם מוטי רייפ, וייערך השנה בחול המועד פסח, החל מה-28 במרץ ועד ה-1 באפריל, יחד עם למעלה מ- 40 מעצבי האופנה המובילים בישראל. השנה, שבוע האופנה המציין עשור לקיומו, ייערך בסימן הקיימות ובשיתוף פעולה מלא עם חברת קורנית דיגיטל, שותפים משמעותיים ומובילים המהווים חלק בלתי נפרד מהמהפכה בתחום האופנה המתרחשת בימים אלו.”שבוע האופנה קורנית תל אביב 2021”  ישודר על מסך הטלוויזיה של “רשת 13” המעניקה את הבמה הגדולה, הטובה והמכובדת ביותר למעצבי האופנה ויתקיים בשיתוף ערוץ האופנה הישראלי ב- HOT וב- yes .שיתוף הפעולה עם 13spotv מבית רשת 13, יאפשר למעצבי האופנה לקבל חשיפה חסרת תקדים וצופי הטלוויזיה יזכו לקחת חלק ולשבת “בשורה הראשונה” בתצוגות המובילות בישראל.  במסגרת שבוע האופנה ישודר ערב הגאלה החגיגי ובמשך ארבעה ימים ישודרו ב”רשת 13″ תצוגות האופנה במסגרתן יוצגו קולקציות חדשות בעלות אג’נדה סביבתית וחברתית, בשיתוף קורנית דיגיטל.

בר רפאלי מנחת ערב הפתיחה לשבוע האופנה 2021 ומוטי רייף היוזם והמפיק צילום מרק סגל

חברת קורנית דיגיטל, חברה ישראלית בינ”ל מובילת שוק ומהפכה בתעשיית האופנה, מספקת פתרונות דיגיטליים חדשניים לייצור טקסטיל. החברה מתמקדת בייצור בר קיימא On-demand. טכנולוגיית החברה עונה לדרישה ההולכת וגוברת לקניות באון ליין ולרצון של כל אחד לבטא את עצמו ואת הייחודיות שבו, באמצעות לבוש. כיום, תעשיית הטקסטיל הינה התעשייה השנייה המזהמת ביותר בעולם. קורנית דיגיטל, מאפשרת מעבר משיטות ייצור אנלוגיות ומזהמות לעבר ייצור דיגיטלי וידידותי לסביבה.מבין לקוחותיה של החברה, החברות המובילות בעולם כגון אמזון ואדידס. הפתרונות שמציעה החברה, משמשים את המותגים המובילים בעולם, ביניהם: נייק, לולו למון, ורסצ’ה ועוד.  חברת קורנית נסחרת בנסד”ק ובעלת שווי של כ-4 מיליארד דולר.

 

“אנחנו גאים לשתף פעולה עם שבוע האופנה בתל אביב.
קורנית חברה בינלאומית וגאווה ישראלית וכיום מושכת את תשומת הלב של המותגים המובילים בעולם העושים בימים אלו,
טרנספורציה לייצור על פי דרישה מתוך אחריות לסביבה ולחברה.” אמר רונן סמואל. מנכ”ל חברת קורנית דיגיטל.

רונן סמואל מנכל קורנית דיגיטל צילום כפיר זיו

“אנחנו מאד נרגשים לקחת חלק בשבוע האופנה. זוהי הזדמנות לחגוג את השונות בחברה על כל גווניה ולאפשר לאוהבי האופנה ולכל אחת ואחד מאיתנו להביע את האישיות והייחודיות שלנו באמצעות הבגדים שאנו לובשים. אני מאמין כי שבוע האופנה הוא פלטפורמה ייחודית להנחלת ערכים מהותיים של ביטוי עצמי וסובלנות, ושל אחריות סביבתית. אנו בקורנית דיגיטל נושאים את דגל מהפכת המעבר לייצור דיגטלי של אופנה on-demand ומאמינים כי זו התשובה האמיתית שתאפשר לתעשיית האופנה להקנות ביטוי עצמי באמצעות פריצת גבולות של יצירתיות ולהפוך לתעשייה ירוקה באופן אמיתי וגורף.”
אמר עמר קולקה. סמנכ”ל השיווק של חברת קורנית דיגיטל.

 

לרגל שבוע האופנה יוקם מתחם FASHION  באתר הדיגיטל של רשת, אשר יהווה בימה מרכזית לכל המידע החדשות והמתרחש בשבוע האופנה.כל תכני שבוע האופנה תל אביב 2021 יהיו זמינים גם בפלטפורמת ה VOD של רשת, וכן ישודרו בערוץ האופנה הישראלי.

 “השנה האחרונה לא מאפשרת לנו להישאר סטטיים והיא מחייבת אותנו להמציא כל יום מחדש ולפרוץ את כל מה שהיה נהוג עד כה. שידור של שבוע האופנה ב”רשת 13″ הוא בדיוק הרצון שלנו לתת במה הן למעצבים הישראליים וליצירה המקומית והן לקהל הטלוויזיה הישראלי שיוכל להנות מחוויה שלא הכיר עד כה. אני שמח על שיתוף הפעולה בין רשת 13 לבין שבוע האופנה והיוזמה של מוטי שלא מוותר גם בתקופה כזו”
מוטי בר זיו, משנה למנכ”ל סחר של “רשת 13 “

שמחה גואטה בשבוע האופנה תל אביב בשמלה של דרור קונטנטו צילום אבי ולדמן

מוטי רייפ, יזם שבוע האופנה תל אביב אמר היום:  “אני גאה ונרגש להכריז על “שבוע האופנה קורנית תל אביב ”  לשנת 2021, השמיני בישראל – עשור לשבוע האופנה. לראשונה, בהתאמה לרוח התקופה, אנו חוברים לערוץ המדיה המרכזי והמוביל – “רשת 13″, וכל תצוגות האופנה ישודרו על מסך הטלוויזיה לכל בית בישראל ב”רשת 13”.אנחנו נרגשים מהשותפות החדשה עם קורנית דיגיטל אשר מביאה את הטכנולוגיה החדשנית ביותר לחזית הייצור של האופנה. הטכנולוגיה של קורנית דיגיטל היא פורצת דרך והיא כלי הכרחי לגישור הפערים ולהובלת המהפכה של האופנה הבת קיימא.השותפות החדשה עם רשת 13 וקורנית דיגיטל תיתן למעצבי האופנה הישראלים את הבמה המכובדת והגדולה ביותר שיכלו לחלום עליה ואת העזרה והחמצן להם הם כה זקוקים, בתקופה זו במיוחד.האופנה הישראלית, היא חלק בלתי נפרד מחיינו, וחיבור זה מהווה חיבוק ערכי של תמיכה והערכה לענף האופנה, לכל השותפים ביצירה המורכבת, ולכל אחד מהצופים.גם השנה שבוע האופנה ימשיך את הדרך החשובה ביצירת וקידום המודעות, השיח והאופנה תחת נושא “שינוי אידיאל היופי” , עם השתתפותם של דוגמניות ודוגמנים בכל המידות, בכל הגילאים, הגבהים, המגדרים והדתות. אנו נמשיך ונפעל למען יצירת השינוי בו אנו מאמינים, כי האופנה שייכת לכולם.”

שבוע האופנה תל אביב ששון קדם צילום אבי ולדמן

ביתו של שבוע האופנה קורנית תל אביב 2021 יהיה השנה מוז”א – מוזיאון ארץ ישראל תל אביב, אשר יעניק את שטחיו המלאים לטובת שבוע האופנה. שטחיו החיצונים היפהפיים ואולמות התצוגה והתערוכות של המוזיאון ישמשו כבית לצילומי כל תצוגות האופנה במשך כל השבוע.

בין המשתתפים והמציגים בשבוע האופנה יהיו המעצבים עם נציגות מגזרית: חנה בן סימון CB Fashion,איטה פישר,ויוי בלאיש בשיתוף פעולה מלא עם חברת קורנית דיגיטל, דרור קונטנטו, דורין פרנקפורט, ששון קדם, טובה’לה, אלון ליבנה, שי שלום, רונן חן, אלמביקה, משכית, בננהוט – נטע אלחימסטר ונועה בני, עידן לרוס, שחר אבנט, ענבל דרור, אפרת קליג ורונית רפאל, טבע נאות, היליארי, נדב רוזנברג northern star, שלומית אזרד, מעוז דהאן Nouveauriche ,  אסיה, לארה רוסנובסקי,  שנקר בית הספר לעיצוב אופנה בשיתוף פעולה מלא עם חברת קורנית דיגיטל, וחממת מפעל הפיס Up Coming Designers.

שבוע האופנה קורנית תל אביב 2021, ערב הגאלה החגיגי ישודר ב 28.3.2021 חול המועד פסח, החל מה  29 במרץ ועד ה 1 באפריל ישודרו תצוגות האופנה בין השעות 10:00 בבוקר עד 15:00 אחה”צ, והחל מ 22:30 בלילה ב”רשת 13″ .

 

 

 

 

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram