בעיצומה של עונת האירועים בחרנו להציג בפניכם את קולקציית הגלאמור החדשה

 

נעליים אלדו תכשיטים אמדוריה

 

“החשיבה על צרכיה של האישה בכל רגע ורגע היא קו מנחה בייצור האופנה שלנו”, מסבירה רחלי ברית, מנהלת מותג הביגוד ‘בריטוריה’. “אנחנו תמיד בחשיבה קדימה, לראות מה נשים צריכות, ולמה הן זקוקות.

“כשאת מקדישה מחשבה לכל שלב בחייה של אישה, הביגוד שתתאימי לה יראה אחרת לגמרי”

נעליים ספרינג תכשטים אמדוריה

רחלי מסבירה שייצור כזה מצריך הרבה תכנון מראש, והקפדה על איכות, סגנון, יופי, טעם טוב ונוחות הבגד. “מבחינתי הייצור של הבגדים האלו הוא אומנות של ממש. הקולקציות נבנות על ידי שלב אחרי שלב כתכנון של בניין. בשלב הראשון נבחרת מניפת הצבעים של כל קולקציה. לאחר מכן בשלב הבא נבחרי חומרי הגלם, אני מציירת את הגזרות, מציינת את מניפת הצבעים שתשלוט בכל קולקציה. בכל שלב אני בוחרת מוצרים שאני בונה אותם לבד בצורה שיתאימו לקולקציה גם מבחינת הנראות החיצונית כגון אקססוריז מותאמים.

נעליים זארה עגילים טופטן

את הבגדים בקולקציות השונות שלנו אני מייצרת בעצמי. לא מייבאת ולא קונה בטורקיה או בסין. אני בעצמי בוחרת את הטקסטורות של הבדים, את שילובי הצבעים ואת הסוגים, יושבת עם יצרני הבדים ובונה את הקולקציה הבאה. כשאני מגיעה לייצור כזה, אני חושבת על הלקוחה שתיכנס לחנות  שלי, מה חסר לה ומה היא תצטרך. איזה מוצר ישמש אותה כמו שצריך ויענה הן על הצרכים שלה והן על הרצון שלה, מבלי לוותר על היופי והטעם הטוב,

נעליים אלדו

כמו גם העיצוב המיוחד והמרהיב של הקולקציה. זו הסיבה שהקולקציה שלנו ייחודית, בעלת קו שעובר כחוט השני לאורך השנים מקולקציה לקולקציה, ולא ניתן למצוא אותו במקומות אחרים. בייצור כזה כרוך הרבה כישרון ניהולי לצד הרבה אומנות, מעוף ויצירתיות. יש להקפיד על מיזוג חומרים נכון ועל איכות ללא פשרות בטעם ובסגנון. כל זה מביא קולקציה מיוחדת שנשים מחפשות ומוצאות אצלנו”.

נעליים ספרינג תכשטים אמדוריה

את הייצור הקפדני והייחודי מלווה רחלי מקרוב, לאורך כל השלבים. “בעבודה מושקע הרבה מאמץ. אני יכולה למצוא את עצמי תופרת בגד עשר פעמים עד שהוא יוצא לשביעות רצוני המלאה. בכל שלב יש ביקורת אישית שלי על הנעשה בשלב זה, והכל נעשה תחת ההקפדה וההשגחה שלי. רק אחר כך אפשר לעבור לשלב הבא. על כל שלב יש את החותמת האישית שלי, כדי שהלקוחה תקבל טיפול אישי לכל אורך הדרך. כך אני יודעת שגם הלקוחה שתרכוש את המוצר המוגמר תהיה מרוצה”.

נעליים אלדו

קולקציית GLAMOUR collection שהיא קולקציית אירועים ובגדי ערב בגזרות ייחודיות ובדגמים שכאמור לא תמצאו במקום אחר. הקולקציה מאפשרת לנשים בכל הגילאים למצוא לעצמן מענה לטעמן האישי, למגוון אירועים”

לינק לאתר , ניתן להשיג את השמלות של המותג בריטוריה בחנות המפעל ר׳ עקיבא 99, ב״ב 03-6169199

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram