בשורה מדהימה לנשים בהריון, בדיקת שתן מהבית באמצעות הסמארטפון, סוף סוף ניצול של הטכנולוגיה על מנת להקל על חיי ההריוניות

כל אישה בהריון מכירה את זה, ביקורים תכופים בקופ”ח למתן בדיקות שתן –  תהליך המלווה באי נוחות וחשש מהידבקות במחלות במהלך ההמתנה לביצוע הבדיקות.
אומת הסטארטאפ מצאה פתרון :
פיתוח טכנולוגי חדשני של חברת HEALTHY.io מהווה פיתרון אידיאלי לנשים בהריון ומאפשר להן לבצע את בדיקת השתן באופן עצמאי, בביתן באמצעות הסמארטפון.

חברת HEALTHY.io הישראלית פיתחה סדרת בדיקות שתן חכמות המאפשרות ביצוע בדיקת שתן ביתית באמצעות הסמארטפון. זוהי החברה הראשונה בעולם שקיבלה את אישור ה- FDA לפענוח בדיקות שתן באופן שתוצאות הבדיקה זהות באמינותן לבדיקות הנעשות במעבדה. החברה מחוללת מהפכה בדרך שבה אנו צורכים שירותים רפואיים.
בדיקת השתן הביתית כוללת ערכה (כוס מתקפלת, מקלון בדיקה ולוח צבע) ואפליקציית סמארטפון ייעודית. האפליקציה מנחה את המטופלות לאורך תהליך הבדיקה שבסיומו הם מתבקשים לטבול את מקלון הבדיקה ולסרוק אותו באמצעות מצלמת הסמארטפון.
באמצעות טכנולוגיית עיבוד תמונה ובינה מלאכותית ולוח הצבע שפיתחה החברה, האלגוריתם מצליח לזהות את שינוי הצבע במקלון הבדיקה באופן מדויק בתנאי תאורה משתנים. תוצאות הבדיקה מתקבלות מיד וזמינות בתיק הרפואי ובאפליקציה של קופת החולים עבור הנבדקות והצוות המטפל.
הבדיקה קיבלה אישור רגולטורי של האיחוד האירופאי (CE) ואושרה לשימוש על-ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA).

בקופת החולים ״כללית״, נשים בהריון יכולות לבקש מאחות ליווי ההריון את ערכת השתן הדיגטלית.
בקופת החולים ״מכבי״, נשים בהריון יכולות לבקש להצטרף לשרות ליווי הריון מקוון בו יקבלו ערכות בדיקת שתן דיגטליות לביתן בנוסף למד לחץ דם ויבצעו את מפגשי ליווי ההריון בטלפון.
החל מינואר 2020 המוצר זמין לכל מבוטחות קופת חולים “כללית” בפריסה ארצית,
השירות החדש מיועד לבדיקת רמת החלבון בשתן לנשים בהריון.(כל אישה בהריון צריכה לעבור בין 4-6 בדיקות שתן)
המוצר נועד לשפר את חווית הטיפול ולזרז את הליכי האבחון ותחילת הטיפול וכמובן גם להפחית את הסיכון להידבק במחלות בקופות החולים.
תוצאות הבדיקה משוגרות לתיק הרפואי של המטופלת ולגורם המטפל.
בנוסף בקופת החולים ״מכבי״, נשים בהריון יכולות לבקש להצטרף לשרות ליווי הריון מקוון בו יקבלו ערכות בדיקת שתן דיגטליות לביתן בנוסף למד לחץ דם ויבצעו את מפגשי ליווי ההריון בטלפון

חברת HEALTHY.io הוקמה בשנת 2013 ע”י יהונתן אדירי, מי שכיהן  כיועץ הטכנולוגי לנשיא המדינה לשעבר, שמעון פרס וממקימי חברת התחבורה השיתופית Getaround, במהלך לימודיו באונ’ סינגולריטי ב-2009.
Healthy.io היא המובילה העולמית בהפיכת מצלמת הטלפון החכם למכשיר רפואי  קליני. על ידי שילוב של טכנולוגיית  AI ולמידת מכונות לניתוח קולורמטרי, עיצוב UX הטוב ביותר ומדע קפדני, Healthy.io מרחיבה את הגישה לטיפול הבריאותי. הפיתוח הראשון של החברה – היא בדיקת השתן הביתית המופעלת על ידי הטלפון החכם, שאושרה על ידי ה- FDA והרגולטורים האירופיים כשווה לבדיקות מבוססות מעבדה- עשרות אלפי חולים כבר השתמשו בבדיקה באמצעות  סמארטפונים שונים.

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram