למכור בכלל זה אומנות המכירה, אבל למכור לאישה פאה, למשל, זה מקצוע, ומקצוע צריך ללמוד, במיוחד שפאה נמכרת על ידי “אישה לאישה”. פנו אלי כמה פאניות ושאלו אותי אם יש כמה טיפים, שיכולים לשפר ולהגדיל את המכירות, הרי לפעמים הגדלת המכירות גם אם היא בעשרה אחוז, זה שיפור ניכר לכל אורך השנה ובאותו המאמץ.

בגנטיקה הנשית, כל אישה רוצה לשמוע שזו הפאה היחידה שנשארה, אין עוד צבע כזה לאף אחת בעולם…, הפאה האחרונה במלאי, יותר לא מיצרים, ועוד כל מיני קלישאות מכירתיות

מאוד חשוב להשתמש במילות הלקוח, מה זה אומר, אם נכנסת אישה שמחתנת את הבן שלה, ואומרת לפאנית/מוכרת, יש לי חתונה של הבן שלי בעוד חודש, ואני צריכה פאה שתתאים לאירוע שלי, מוכרת לא מנוסה, תגיד לה ישר, איזה צבע/אורך את מחפשת, פאנית מנוסה, תשתמש במילים של הלקוחה, “כן יש לי פאה שתתאים לך בול לחתונה של הבן שלך” כי הרי האישה כבר חשפה בפנינו מידע רגיש, שהיא מחתנת, ואת מי, את הבן שלה, למעשה יש לנו מידע רגיש ביד: 1. שהיא רוצה לקנות פאה ולא רק לסרק, 2. יש לה חתונה, 3. של הבן שלה. אם כבר חשפה בפנינו את כל שלושת הפרמטרים האלה, מומלץ מאוד להשתמש בהם, ואולי אפילו בעדינות גם לשאול, זו חתונה ראשונה שלך ? אם כן, אז הנכונות להוציא כסף גדולה יותר.
טיפ נוסף, אסור לשדר ללקוחה שיש במלאי את כל הסוגים והצבעים, הפאנית אמורה להתעניין בצבע, גוון, אורך, לאחר מכן, היא אמורה ללכת לבדוק האם יש לה במלאי, ובין הבדיקה לתשובה, להתחיל לנהל את משא ומתן על המחיר, אם המכירה נסגרת בקלות, אז גם התשובה תינתן בקלות, אם לא, לומר לה, סורי אין לי כרגע את הפאה שאת רוצה במלאי, רק אחרי התאריך של החתונה, באותו שנייה ליבה נפל, כי כבר הגיעה לסלון פאות, היא בשלב בחירת הצבעים והאורך, היא גם סיפרה לנו על החתונה, יש לה בעיה לסגת, ולחזור הביתה בלי כלום, או ללכת לחפש במקום אחר, ובזמן נפילת הלב, להגיד, רגע אבדוק לך אצל עוד ספק, להתקשר, [חיוך], יופי, יש לך מהצבע הזה ? כן תודה, מתי זה יכול להיות אצלי, כי יש לי כאן לקוחה קבועה שמחתנת את הבן שלה, היא כבר לא תעשה לכן בעיה עם המחיר.
ברור שבגנטיקה הנשית, כל אישה רוצה לשמוע שזו הפאה היחידה שנשארה, אין עוד צבע כזה לאף אחת בעולם…, הפאה האחרונה במלאי, יותר לא מיצרים, ועוד כל מיני קלישאות מכירתיות, בדיוק גם אחותי בחרה כזו פאה לחתונה של הבת שלה, הפאה כל כך הולמת אותך, נראה כאילו יצרו אותה במיוחד בשבילך….
חשוב מאוד לשים לב תוך כדי שיחת המכירה לכמה דברים, צריך להציג על השולחן לפחות חמש פאות, כדי שיהיה לה מתוך מה לבחור, ולשאול, “מה את אוהבת מתוך השלושה/חמישה פאות ? או אם האישה מדברת כבר על גוון הצבע, או על מספר התשלומים, או באיזה יום הפאה תהיה מוכנה לי, כל אמירה טכנית, משדרת לנו שאצלה במוח ובתת מודע, היא הסכימה למחיר, והיא הופכת להיות לקוחה שלכן. בהצלחה ובשמחות.

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram