טוב , אני הולכת מאד להיחשף אבל וואלה אני בחורה עם ביציות ואני אעשה את זה כמו גדולה .

יש לי בעיה בגלל פוסט טראומה מהיסטוריית הכתמים שלי. אני לא מסתדרת עם גברת נידה ולא עם אדון שבעה נקיים להלן הגברת והאדון.
מהרגע שהגברת מופיעה אהה וזה לא קורא הרבה ודאגתי שזה לא יקרה הרבה .כי אין לי כח ואני מעדיפה לברוח .אז ארבעה הריונות ואחר כך שנתיים הנקות אחרי כל ילד פלוס כדור קטן וחמוד עשו לי יופי של עבודה . אז בקיצור שהיא כבר כן מגיעה,  מגיעה מגיע איתה שלובת זרוע הדייפרסיה . הדמעות העצבים הגעגוע לשפיות. החרדה מפני האדון שיבוא בגללה והחשבונות מתי היא תלך מתי אני אלך וכשהגברת סוף סוף הולכת והאדון מגיע.  אז הדפרסייה ממש מרגישה בבית וחוגגת ובעוצמה היא מתיישבת לי במוח ומסתירה לי את הנוף , את עצמי, את הזוגיות, את הכל . היא מתנפחת ומתנפחת ולוחצת לי על הרקות על הלב ובבטן.היא מפריעה לי לישון ולאכול. היא מריצה אותי לשרותים אין ספור פעמים כדי לראות שהכול שם לבן .היא מעבירה לי באיטיות מטריפה את הדקות והשניות הימים לא נגמרים . היא הורגת לי את הגעגוע ואת ההתחדשות , משניאה עלי את הנשיות האמהות, הרחמנות .אני מורחת ת’לילות כדי שכשאני אפול למיטה אני ארדם מיד, כדי שהבלון לא יסתיר לי את החלומות .אני עסוקה שבוע שלם בנסיון להוציא מהבלון הזה את האויר להחביא אותו מעצמי אולי להעלים אותו אני מנסה להתעלם אבל הוא שוב קופץ ואני פוחדת שאשתגע ופוחדת יותר מהפחד שאני פוחדת בקיצור חרדה קלאסיית בתוספת כפייתיות קטנה ברוטב דיפרסייה .כל זה עובר בשניה אחת שאני עוברת מלבן לשחור נהיה לי אור . מחלחל הגעגוע אהבה והצחוק ואני שבה אט אט להכרה .אני לא יכולה לחכות לחיבוק שיוכיח לי סופית שהבראתי או שאני במאניה לפחות עד החודש הבא .
ככה זה כבר שנים והתרגלתי , האמת שכן ניסיתי לטפל בעצמי .אבל זה לא הלך והשלמתי עם זה שלפעמים אני חולה .

ואז הגיעו המלאך
אממאמה יום אחד כהרגלינו בקדש בעלי הלך לרב עם כתם, הרב אסר, בעלי נכנס לפאניקה איך הוא מספר לאשתו .להגיד לי שכל הימים האלו שכבר עברו , לשווא עברו ומתחילים את כל ההצגה מהתחלה.
הרב יעץ לו ולי לפנות ל’טהרינו’
לא הכרתי .אבל הייתי כל כך נואשת ומשוגעת, שהתקשרתי , על הקו ענה לי הרב זילברבג רב ויועץ בארגון . אני בכיתי כמו תינוקת את התסכולים והיאוש שלי מעצמי והג’וק הזה שיושב לי בראש , הוא הקשיב וזה כבר היה לי טוב, אחר כך נתן עצה טובה ועוד אחת , הוא נתן לי את מספר הטלפון שלו כדי לעדכן אותו בהמשך ואני פשוט טרטרתי אותו במשך שבוע , הוא ענה בסבלנות הציע דרכים והכי חשוב היה לו אכפת באופן אישי גם מהפן הרפואי ויותר מהפן הנפשי.

חסד נשי
אז תודה לכתם שהבאנו עד הלום ותודה ל’טהרינו‘ ולמוקד הזמין 24 שעות. כן מה ששמעתן ,הם שם בשביל כל שאלה או דילמה רפואית נשית , הם שם עם יועצות אמפתיות ומקצועיות עם רבנים ורופאים ,הם שם עם הלב והנשמה לכל מצוקה נפשית, נשית זוגית ומה שבניהן .
אין לי מניות בארגון המתוק הזה .וגם להם אין .כי זה חיני חינם…
ראיתי צורך גדול לשתף אתכן ולספר לכן שיש מוקד רפואי יהודי, סופר מקצועי מגובה במיטב הרופאים , מכיר את כל האמצעים הכי חדישים בתחום .
שאלתי אותם רשות .הם שמחו מאד ואפילו פתחו לכבודנו דף דנדש בפייסבוק ‘טהרינו’ תעשו להם לייק מגיע להם.
מהיום אם יש לך שאלה וכל שאלה אפילו טיפשית או מצחיקה או מביכה .
אם את מתקשה להטהר.
אם את מתענינת במניעה .
אם את חולמת על תינוק ולא מצליחה להגשים את החלום.
אם שמעת חוות דעת רפואית מלחיצה ואת מחפשת חוות דעת נוספת.
אם רופא הנשים שלך לא מבין מספיק את הרגישויות ההלכתיות שלך .
יש להם קשרים עם טובי הרופאים בארץ ובעולם .יש להם ידע ורצון עצום לעזור .והם עושים את זה ובחינם, באנונימיות, כל שעה.
עיזבו את דוקטור גוגל.יש ‘טהרינו’.

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram