תופעת הערות של אנשים ברחוב על דרך הלבוש של נשים, היא לצערנו תופעה שכיחה, לכל אחת מאיתנו זה קרה בעבר, ההרגשה האוטומטית אחרי היא מה לא עשיתי בסדר, דווקא פוסט של אישה לא יהודיה בפייסבוק שהפך לויראלי מוכיח שהאשמה היא לא במתלבשת אלא במעיר\ה. זה לא משנה אם את אשה דתייה בבני ברק או גויה בניו יורק תמיד יהיה מי שיעיר

2
כך הייתה לבושה קריסטין ברנדט כשהעירו לה

קריסטין ברנט היא אישה מניו יורק שהאירה את תשומת הלב על הסוגיה של איך שאנחנו מתלבשות לא באמת עושה את ההבדל כשמעירים לנו על הלבוש שלנו. כמובן כנשים שומרות מצוות, אנו מצוות על צניעות, אך לפעמים בלי קשר לאיך שאנו לבושות אנו סופגות הערות, הסיפור של האשה הניו יורקית מוכיח שברגע שאנו כנות עם עצמנו שאנחנו בסדר הבעיה נמצאת אצל המעיר\ה .
70,500 אנשים אהבו את הפוסט שפרסמה בפייסבוק קריסטין ברנדט וכמעט 40,000 איש שיתפו את התמונה שלה. בה ברנדט מציג את התלבושת שלבשה כשהתחילו איתה לאחרונה.
ברנדט סיפרה על כך שהלכה בתחנת רכבת תחתית צפופה לבושה במעיל באורך 3\4 , מגפיים וטייץ אטומים כאשר זר הגיב על הופעתה
ההודעה של ברנדט פגעה באקורדים של אלפים בעולם ועשרות הגיבו והזדהו איתה.
“הלוואי שהייתי יכול לומר שאני הייתי בהלם או מופתעת”, כתבה אחת, “אבל האמת היא שזה קורה כל הזמן, ובוודאי יקרה לי שוב.”

הפוסט של
הפוסט של קריסטין ברנדט

תרגום לפוסט של קריסטין ברנדט בפייסבוק:

זה מה שלבשתי הבוקר כשעשיתי את דרכי דרך רחוב 34 הצפוף לתחנת הרכבת, אדם שחלף לידי אמר, ” לעזאזל, יש לך רגליים נהדרות.” כשהתעלמתי ממנו והמשכתי ללכת, הוא הסתובב ואחל לעקוב אחריי, כדי להתקרב, אפילו שהמשכתי ללכת. ” שמעת אותי, מותק? אמרתי שיש לך רגליים יפות. לעזאזל! תודה.”
זה היה ה “תודה” שתפס אותי. כאילו שה 5 ס”מ של העור המכוסה שלי היו שם בשבילו. כמו מתנה עטופה בטייץ חום. קיימים בעולם בשביל הערכה שלו, או לא…
בפעם הבאה שאת תוהה האם החצאית שלך קצרה מדי,  תזכרי את התמונה הזו.
אני בתוך המעיל והמגפיים.
וזה. לא. משנה.
לכל הנשים יש את הרגעים האלה. לכולנו. . ועם זאת, העולם מתנהג כאילו עדיין זו הבעיה שלנו שאנחנו צריכות לתקן. תתאפסו על עצמכם, חבר ‘ ה.
אני, למשל, נמאס לי להתמודד עם זה

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram