הנזקים הרבים הטמונים בשמש הקופחת בימי הקיץ ידועים ומוכרים לכל בכל הנוגע לשמירה על בריאות עור הגוף והפנים, כאשר המודעות למריחה וריסוס של מקדמי הגנה מיושמת על ידי מרבית הקהל הישראלי. עם זאת, לא רק העור רגיש לנזקי השמש, אם כי גם השיער העלול להיפגע כתוצאה מהחום הגבוה והבילויים הרבים בבריכה ובים, אליהם מתלווה הלחות הרבה. אספנו עבורכן טיפים מעולים ואת כל החידושים האחרונים שיעזרו לכן

טיפים לשמירת בריאות השיער בקיץ ממרכז דורון פסקינו

ים ובריכה- אין כמו בילוי בים או בבריכה כדי לצנן עצמנו ולהתחמק מהשמש החמה, אך חשוב לזכור כי אלו כוללים מפגש בלתי נמנע עם כלור ומלח הגורמים לפירוק חלבון הקראטין והתייבשות מהירה של השערה. הפתרון הברור הוא כמובן שימוש בכובע ים אטום עשוי סיליקון מבודד ומונע מגע ישיר. דרך הגנה נוספת היא למרוח, טרם הטבילה כמות קטנה של מסיכה לשיער המועשרת בחלבון קראטין, המזין את השערה ואוטם אותה בפני כניסת מלחים וחומרים מזיקים. בעצם כך אנו מעניקים שכבת הגנה נוספת לשערה. רצוי להסתכל במרכיבים של המסכה לפני הרכישה ולוודא כי חלבון הקראטין מופיע למעלה ברשימה. כך נדע שהחומר נמצא בה בריכוז גבוה והשפעתו תהיה יעילה.

מסיכה לשיער hair salon מבית סאקרה מחיר 29.90 ש”ח

חפיפה כפולה- במידה ושיערנו אכן בא במגע עם מי הים או הבריכה, רצוי לחפוף אותו ביסודיות פעמיים לאחר הטבילה בכדי להיות בטוחים שהוצאנו ממנו את המלחים ושאר הכימיקלים המזיקים.

שמפו קולור פורוטקט לוריאל פריז 24.90ש”ח

עניין של טיימינג- הברשת השיער עדיפה לאחר החפיפה ושימוש במרכך מתאים. החפיפה תמיד עדיפה כשהשיער לח. הברשת שיער יבש תגרום לקריעתו ולהיווצרות חשמל סטטי.

Aussieמרכך 34.90 ש”ח

היזהרי מטיגון השיער- רבות מאיתנו משתמשות בחומרים שונים המכילים שמנים הבריאים לשיער ומזינים אותו בדרך כלל כדוגמת שמן מרוקאי ושיאה. עם זאת המפגש של שמנים אלו עם קרני השמש הלוהטות יגרום לטיגון השערה ולתוצאה הרסנית של ייבושה. עדיף להימנע משימוש בחומרים אלו בעת היציאה לשמש ולהחליפם בחומרים מבוססי סיליקון

סדרת הלחויות המקצועית לעיצוב תלתלים מבית נטורל פורמולה

ניתן לשקם- במידה והשיער החל להראות סימנים של יובש ופיצול, ניתן בהחלט לשקמו באמצעות טיפול קראטין, המחדיר לשיער בצורה מרוכזת את חלבון הקראטין ומעניק לו ברק וחיות מחודשים!

מארז אמפולות קרטין מבית נטורל פורמולה מחיר 49.90 שח

להבהיר את השיער בטבעיות- ג’ל להבהרה הדרגתית של השיער, למראה גווני שמש טבעיים פורמולת הסאן קיס ג’לי מכילה שמן קמיליה הידוע בסגולות ההזנה והטיפוח שלו לשיער. הג’ל בעל ניחוח קייצי ומפנק.התוצאה: השיער בעל גווני שמש טבעיים, ונשאר רך וגמיש לאחר השימוש.

ג’ל להבהרה הדרגתית של לוריאל פריז 39.90שח

עזרה בהכנת הכתבה לילי פסקינו- מומחית שיער ומבעלי מרכזי פתרונות השיער “דורון פסקינו”. www.doronfascino.co.il

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram