מי מאתנו לא מכיר את הסיטואציה של הליכה עם הילד לחנות הנעליים הקושי בקנייה עצמה והשיקול של תו המחיר כמה צריך לשלם על נעל לילד שכל כמה חודשים הרגל שלו גודלת או הנעל שלו נהרסת

קרוקס נעלי ילדים
crocs & more

נעלי ילדים מהוות את אחת ההוצאות הנכבדות של המשפחה הממוצעת (בעיקר כשיש בבית פעוטות). רגליהם של הקטנים גדלות במהירות, ולכן יש להתאים לעתים קרובות את הנעל למידה המשתנה.סקר שערכה תשלובת דפנה מלמד, כי הצרכנים הגדולים ביותר של נעליים הם ילדים עד גיל עשר. על פי הסקר, הורים מוציאים על נעלי ילדים כ-900 שקל בשנה, ולאורך כל השנה רוכשים בממוצע כשמונה זוגות נעליים!

ואם זה לא מספיק- שלא כמו מבוגרים רבים, ילדים בדרך כלל לא ממש נהנים לקנות נעליים.  תהליך המדידה לוקח זמן ואם לוקחים בחשבון שבאותו זמן אפשר לצאת החוצה ולשחק.. איך לומר, הסבלנות נגמרת די מהר..  ישנם ילדים אשר מתנגדים בהתחלה לכל סוג של נעלי ילדים.  רובם חשים שזה מגביל את התנועה שלהם, מוסיף משקל ובקיצור מציק!

crocs & more
crocs & more

מותג ההנעלה קרוקס שחידש החודש את פניו והפך לcrocs & more הוסיף לצד מותג קרוקס הידוע למעלה מ15 מותגים אופנתיים חדשים דוגמת BLUNDSTONE، PAEZ, CUSHE, COBIAN, ROCKET DOG, EMU, BOO ROO NATURAL WORL, DESIGUAL ועוד.והכל  תחת קורת גג אחת המאפשר להתאים לילד את הנעל הרצויה בקלות, במהירות ובנוחות.מצאנו במותגי הילדים של crocs & more הרבה מאוד סגנונות, צבעים ועיצובים. החל מדגמים לקטנטנים  (מידות 20-21), דרך כפכפי אצבע וסנדלים ועד לנעלי בית . אם בכל זאת החלטתם שאתם אם הילדים לא יוצאים מהבית לקניות הרשת מציעה קנייה באתר האון ליין שלהם, כך תוכלו אתם והילדים לשבת בזמן הפנוי שלכם, לעיין בדגמים השונים, להזמין ולקבל במשלוח עד הבית את בחירתכם כאשר כמובן ישנה אפשרות החזרה של עד 30 יום בכ- 60 חנויות ברחבי הארץ.

 

טיפ

אל תנסו להרגיל את הילדים לנעליים בכוח.שתפו אותם בתהליך הבחירה ותנו להם להתרגל לנעל החדשה לבד.במקרה הצורך מומלץ לנסות סוגים שונים של נעלי ילדים ותנו להם כמה ימים בין ניסיון לניסיון. 

 

 

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram