אם יש לך חלום שעוד לא התגשם לצילומי משפחה או אפילו רק של הילדים כמו של הצלמות המקצועיות , הצלמת עפרה הרמן מגלה לנו את הטיפים של המקצוענים לתמונות מושלמותכל שנה לפני פסח, ורגע לפני האביב בכלל, יש הרגשה באוויר של התחדשות ושינויים.

אחרי התכרבלות מתחת לשמיכה בחורף וההתכנסות הפנימית, יש שחרור וצורך לרענון. ומה יותר מרענן מצילומי משפחה חדשים (או ראשונים)? לקחנו את עפרה צלמת מקצועית וביקשנו ממנה שתגלה לנו את הטיפים של המקצוענים.

למען המתנגדים, האוהבים, ואלה שפשוט מבינים שצריך לפחות פעם בשנה תמונה של כולנו יחד, כמה טיפים שיעזרו לכם להיות ‘קלאס באפס מאמץ’, טוב, עם קצת מאמץ

קודם כל משתחררים

לדרוש מילדים קטנים או אנשים ביישנים לעמוד ולחייך בטבעיות בסיטואציה הכי לא טבעית בעולם, זה כמעט בלתי אפשרי. במקום זה, תבקשו מכולם להחזיק ידיים ולרוץ לעבר המצלמה ולצעוק (יאפ, לצעוק). אפשר לצעוק את שם המשפחה, אפשר בדיחה פרטית ואפשר סתם לצעוק את ההברה – אהההה. הכל הולך.

משימות

אחרי שהשתחררנו ויצאו תמונות חמודות ומצחיקות, נותנים משימות לילדים (או למתנגדים). תביאו פרח לאמא, לכו תנו חיבוק לאבא, תלחשו סוד לאח הגדול וכו’… תנסו להמציא משימות בצורה בה כולם אסופים באותו איזור כדי לאפשר למצלמה לתפוס את כולם באותו מרחב.

התמונה הרשמית

אחרי כל זה, אם אתם עדיין רוצים את התמונה הרשמית שכולם מסתכלים ישר קדימה, אז תתאספו ביחד ותצחקו בכוח, צחוק גדול ומוגזם. אחרי כמה כאלה אני מבטיחה שתצא תמונה מחויכת ומאושרת של כולכם יחד.

תאורה

מבחינת תאורה, אם אתם לא קמים ב6 בבוקר לזריחה או בחמש בערב לשקיעה (וזה ממש בסדר), תעמדו כשהגב שלכם פונה אל השמש, זאת אומרת, שהפנים שלכם יהיו בצל. התאורה גם תהיה נעימה יותר למצולם וגם תיראה יותר טוב ועם הילה של אור מאחורי המצולמים.

תזרמו

אתם מצלמים משפחה, משפחה היא מכלול של גוונים ורגעים. תאפשרו לילדים ולעצמכם להשתגע רגע ולנצל את השעה הזאת לחוויה של ביחד, קצת כמו דייט משפחתי. לא קצת, לחלוטין. דייט משפחתי.

מאחלת לכם אביב נהדר ומלא צילומים משמחים ומרגשים של ביחד.


עפרה דאבוש- צלמת אופנה ומשפחות
מוזמנים להצטרף לאינסטגרם, שמח שם.

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram