לקראת יום העצמאות “אחלה” של שטראוס מרחיבה את סדרת “החומוסיה של אבי” ומשיקה חומוס עם “זחוק זהבי” וחומוס מסבחה המצטרפים למוצרי החומוס בסדרה

שטראוס סדרת החומוסיה של אבי צילום סטודיו שטראוס

“אחלה” של שטראוס משיקים לקראת יום העצמאות 2 מוצרים חדשים בסדרת “החומוסיה של אבי”: חומוס עם זחוק זהבי וחומוס מסבחה, המצטרפים למוצרי הסדרה: חומוס יפו, חומוס תטבילה חריף אש, חומוס גרגרים וחומוס חלק עשיר בטחינה.

אלי איצקין מנכ”ל חטיבת שטראוס מזון טרי מסר כי:” לקראת יום העצמאות, כשהביקוש לסלטים נמצא בשיאו, הצרכנים מצפים ושמחים לקבל מגוון של טעמים חדשים ומיוחדים ואנו שמחים להגיש להם את הזחוק האהוב של זהבי, המוכר בכל בית בישראל, בשילוב החומוס האיכותי של אחלה. המכנה המשותף של המותג אחלה עם משפחת זהבי הינו השאיפה למצוינות בטעם המתבססים על כבוד לרכיבים ולמסורת קולינרית ואנחנו שמחים שהצלחנו להביא את הערכים האלה לידי ביטוי במוצר חדש.”

על סדרת החומוסייה של אבי: ההשראה למוצרים בסדרה מגיעה ממתכוני החומוס האיכותיים של החומוסיות הטובות בארץ. הסדרה פונה לקהל אוהבי החומוס המושבעים ומציעה כעת לראשונה מגוון של שישה סלטי חומוס בדומה לתפריט שלם של חומוסייה:  מוצרים עם אחוזי טחינה גולמית גבוהים יותר, מרקמים, תיבולים ותוספות שונות.

 עוד בסדרה:

–          החומוסיה של אבי חלק, עשיר בטחינה, מכיל 25% טחינה

–         חומוס יפו, המדגיש יותר את טעם החומוס עצמו

–         חומוס תטבילה – חומוס עשיר בטחינה עם רוטב פיקנטי כמו בחומוסייה

–         חומוס גרגרים – חומוס עשיר בטחינה עם גרגרים רכים ושמן זית

 

הידעת? קטגוריית החומוס מהווה עוגן מרכזי בשוק הסלטים הארוזים והיקף המכר שלה מגיע לכ-364.3 מיליון ₪  בשנה (2014) עם למעלה מ-35 מיליון אריזות חומוס שונות הנמכרות מדי שנה. בשנים האחרונות משתנה תמהיל החומוס הנמכר בשוק כאשר הסגמנט של חומוס עם תוספות וחומוס מיוחד אחר, כגון חומוס עם אחוז טחינה גבוה יותר, נמצא בצמיחה מואצת (כ 14 מיליון יחידות ב 2013 לעומת 12.3 מיליון יחידות ב 2012) בעוד מוצרי החומוס החלק הרגיל שומרים על סטגנציה.

 

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram