שבוע האופנה תל אביב 2019 יוצא לדרך, זו השנה השביעית בשיתוף פעולה עם מטה כחול-לבן של משרד הכלכלה והתעשייה ביוזמת והפקת מוטי רייפ והפעם לכל אחת יש את ההזדמנות להשתתף 

שי שלום שבוע האופנה צילום: אבי ולדמן

 

שבוע האופנה תל אביב 2019 יערך בין התאריכים 10-13 במרץ 2019 בהאנגר 11 ת”א.

ערב הגאלה של שבוע האופנה תל-אביב 2019 מארח השנה את מעצב האופנה גדעון אוברזון כערב מחווה לפעילות ענפה של 56 שנים שנות יצירה.
ערב הגאלה יערך ביום ראשון ה- 10 במרץ 2019, בשעה 21:00 בערב.

גולת הכותרת מבחינתכן היא שבפעם הראשונה ניתן יהיה לרכוש כרטיסים לאירועי שבוע אופנה תל אביב באתר האנגר 11

https://hangar11.co.il/events/

מוטי רייפ ונעמה קאופמן-פס

מוטי רייפ יוזם ומפיק שבוע האופנה תל אביב 2019 הכריז אמש:

“השנה זו הפעם הראשונה שאנו חוברים למשרד הכלכלה מטה כחול לבן, זאת במטרה להמשיך ולקדם את תעשיית האופנה הישראלית. גם השנה אנו ממשיכים לקדם את נושא “אידיאל היופי” המשתנה עם השתתפותם של דוגמניות ודוגמנים בכל הגילאים, המידות, הגבהים, הצבעים והדתות. זאת על מנת, להמשיך ולקחת חלק בשינוי המהותי המתקיים היום בעולם ולתת לגיטימציה שאופנה שייכת לכולם”.

תמרה סלם אביב קיץ 2017. Gindi TLV Fashion Week 2017 צילום: אבי ולדמן

נעמה קאופמן-פס – משנה למנכ”ל משרד הכלכלה והתעשייה ויו”ר מטה כחול לבן הוסיפה:

“מטה כחול-לבן במשרד הכלכלה והתעשייה פועל לקידום התעשייה הישראלית והעדפת תוצרת הארץ מתוך הבנה שהגדלת הרכישות מתוצרת הארץ תורמת לתעסוקה בארץ,
לתעשייה ובכלל לכלכלה הישראלית.לתעשיית הטקסטיל והאופנה הישראלית פוטנציאל כלכלי משמעותי בתרומה למשק ולתעסוקה בו. לתעשייה יתרונות רבים כגון יצור מגוון, מענה מהיר, זמני אספקה קצרים ומחירים תחרותיים, אך במקביל מתמודדת תעשייה זו עם קשיים לא מועטים ובכללם תחרות הולכת וגוברת מהעולם”

 

תמרה סלם אביב קיץ 2017. Gindi TLV Fashion Week 2017 צילום אבי ולדמן

במשך שלושת ימי שבוע האופנה 2019 תל אביב, אשר יערך בהאנגר 11 בנמל תל אביב, יציגו כ- 22 מעצבים:
דורין פרנקפורט, ויוי בלאיש, שי שלום,  קום איל פו, אלון ליבנה, משכית, עידן לרוס, לרה רוסנובסקי,  בית הספר הגבוה לעיצוב אופנה המחלקה לעיצוב אופנה שנקר, דרור קונטנטו, רתמה, BANANOHOT בעיצובן של נטע אלחמיסטר ונועה בני, שחר אבנט
, אורייה עזרן, אניה פליט ,שורש (סנדלי שורש) תעשיה ישראלית, גאווה ישראלית חוגגים 30 שנות עשייה בתצוגה הפותחת את שבוע האופנה עם 30 מעצבים ישראליים מובילים. RINIKINI בעיצובן של נטלי דדון ורינת גולן. תצוגת האופנה המבוססת על הדמות האייקונית של בובספוג מבית ניקלודיאון אשר חוגגת השנה יומולדת 20 להיווצרה במסגרת האירוע נקיים ערב התרמה לעמותת כנפיים של קרמבו. תצוגה של YVEL במסגרת אירוע התרמה לרוח נשית, באמוס סקוור,  DESIGNERS UPCOMING חממת המעצבים הצעירים של מפעל הפיס בהשתתפותם של 7 מעצבים צעירים: שירלי לסרי, ערן צמח ושרה אנשיין, קים דרור, שירן ראובן, ענר שבח, מיכל ירסאנש מנגיסטו ושאדי עבד.

שביט ויזל לובשת נעמה בצלאל

ערב הגאלה של שבוע האופנה 2019 יערך כערב מחווה למעצב האופנה גדעון אוברזון, במסגרת האירוע תיערך, תצוגת אופנה בה ישתתפו כ- 60 דוגמניות אשר עבדו עם גדעון אוברזון לאורך השנים, ביניהן: פזית כהן, דנה וקסלר, רונית יודקביץ, שלי גפני, אורית הבר, יעל אבקסיס, דורית ילניק, דגנית כהן, דורית פרקש, נופית שבח, ילנה ראלף, גל אמיר, שירז טל, אינגריד פלדמן, אירית עטלמן, עומר ברבי, סניאל ברבי, סימונה גוזמן ועוד.

שי שלום שבוע האופנה גינדי תל אביב צילום: אבי ולדמן

לראשונה בישראל, שבוע האופנה תל אביב 2019 ישודר במלואו בבלעדיות בערוץ האופנה הישראלי (אפיק 35 ב-HOT ואפיק 38 ב-yes)
עם *שידורים חיים סביב השעון של כל התצוגות, כל הדוגמניות, כל המעצבים, סיקור מלא מהשטיח האדום ועוד.

השידורים החיים ילוו גם בסיקור מהשטח ע״י ירדן הראל.

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram