אתם יכולים לאהוב או לשנוא את האח הגדול אבל מהעיצוב של הבית אי אפשר להתעלם, הפורמט ההזוי מוליד כל פעם מחדש עיצוב חללים שיכולים להיווצר רק שם,

 

חצר הבית מחופה בדשא סינטטי במרכזה בריכה קטנה, בריהוט הגן שימוש במגוון צבעים הזים

בית האח הגדול 2020 מעוצב בהמון המון צבע , במרכז מקורות ההשראה לעיצוב חללי בית האח עומד הבמאי האייקוני הספרדי אלמודובר, הידוע בגישתו הדרמטית, האקסטרווגנטית, ובשימוש שלו בצבעוניות עזה בסרטיו. עיצוב הבית על בסיס השראות ספרדיות בא לידי ביטוי בצבעוניות עזה דומיננטית מאוד המאפיינת את הבית, זהו מפגש בין סגנון עכשווי לדרמה אלגנטית.

הספסל בחצר יושב בתוך גומחה בקיר מרוצפת ומרופד במזרון וכריות צבעוניות

 

בחירות המוצרים הנועזות יוצרות את המראה הדרמטי: הספסל בפינת העישון בגוון כחול עמוק, ריצוף קונטרסטי המבליט קווים גאומטריים בכניסה לבית, ברזים המשלבים מפגשים מרהיבים בין שחור פחם ומטאל, קירות מחופים אריחים צבעוניים היוצרים יחדיו כתמי צבע משמעותיים ונוכחים בחלל, אריחי שברון המציעים צורניות דומיננטית המוסיפה עניין רב נוסף לחלל המעוצב  ועוד.

במטבח אי מרכזי בגוון טורקיז שאר הארונות בגוון אדום
הקיר של המקרר מחופה באריחי תלת מימד בגוון כחול

חברת אלוני, העניקה חסות ל”בית האח הגדול” שעלתה אמש לאוויר ב1.1.20, בערוץ 13. במסגרת זו העניקה אלוני אריחים לחיפוי וריצוף וכלים סניטרים לעיצוב כל חללי הבית והחוץ  וחווית משתמש מתקדמות

בניגוד לכל הבית הצבעוני דווקא מדרגות הכניסה בגוון שמנת בהיר ורגוע

 “בחירה במוצר אינה מבוססת על פן אסתטי או פונקציונאלי בלבד. ישנם מנגנונים שמיועדים לחסכון במים וברזים שמיוצרים במיוחד לשימוש של מספר רב של אנשים, יכולה לעלות דרישה לאריח בגוון מסוים אבל אם האריח הזה מיועד לשפת הבריכה או לחלל הרחצה, עליו להיות אריח אנטי סליפ, נגד החלקה. ישנו מכלול רחב של פרמטרים לבחירה נכונה ומותאמת של מוצר. בית האח כולל את כל חללי הבית השונים ומאוד קל להציג בכל אחד מהם את הפתרונות המותאמים לכל חלל וחלל. מעבר לכך, אפשר לומר שהניצוץ האלמודוברי הפך את הפרויקט למורכב – צבעוניות לא שגרתית, צורניות מאוד מסוימת, בחירה במוצרים ייחודיים”

המעצבת ענת אגסי מנהלת תחום אדריכלים בחברת אלוני 

בחלל האמבטיה מספר כיורים בגלל מספר הרב של תושבי הבית
הריצוף ממשיך גם על קיר אחד בחלל האמבטיה בצירוף לכל קירות המרוצפים באלמנטים גאומטרים בגווני תכלת כתום וטורקיז

קולקציית המוצרים של אלוני המשולבת בבבית האח, שואבת השראתה מהסגנון הספרדי הצבעוני, הנועז במרכזו עומד הבמאי האייקוני אלמודובר. תמהיל המוצרים הנבחר שם דגש על פונקציונליות, כשמציג פתרונות מותאמים לכל חלל וחלל, לצד אסתטיקה .

התמונות  באדיבות חברת אלוני מעניקה חסות ראשית בתחום “מוצרי הגמר” לבית האח הגדול

 

 

 

 

 

 

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram