עד היום התפיסה הרווחת הייתה שבית חכם הוא מותרות לבעלי תקציב בניה גבוה בלבד,איקאה ובזק חברו בשת”פ מיוחד, האחת מוכיחה שריהוט לא חייב להיות יקר והשנייה מביאה את טכנולגית הבית חכם לפתח כל בית בישראל

הבית החכם של בזק ואיקאה
הבית החכם של בזק ואיקאה

איקאה רוצה להראות לנו איך אפשר לעצב בית בר קיימא, בחלל קטן ובתקציב שווה לכל נפש. החל מ- 28 ביולי ולמשך שבועיים, איקאה ובזק יציגו בית חכם ומעוצב, בגודל 60 מ”ר, המספק פתרונות עיצוב לחללים קטנים ממגוון המוצרים של איקאה, ועם הטכנולוגיה החדשה של בזק . בבית יציגו כעשרה סטארטאפים ישראליים מובילים  את הפיתוחים החכמים שלהם בתחום ה-IOT Internet of Things. הבית החכם עוצב ממכולות (ישראמרין) שהובאו במיוחד, ושניצבות בפתח חנות איקאה בנתניה.

אירוע השקת מיזם הבית החכם של בזק
הבית החכם של בזק ואיקאה

אפרת צור-פורת, סמנכ”לית שיווק באיקאה סיפרה כי “איקאה מובילה את נושא הקיימות בעולם ומעודדת חיים ברי קיימא ושמירה על איכות הסביבה. הבית שאנו מציגים מורכב משתי מכולות והוא מכיל בחלקו מוצרים העשויים מחומרים טבעיים, תאורת לד חסכונית בחשמל ועוד. כל זאת תוך הקפדה על עיצוב חם ששם דגש על חיים בחללים קטנים והקפדה על פריטים המתאימים לכל המשפחה. זהו בית בעיצוב בר-קיימא ובמחיר שווה לכל נפש אותו ניתן לבנות ולרהט בעלות נמוכה. האתגר היה לרהט את הבית מ- א’ עד ת’ ביום אחד. אנו מזמינים את הקהל הרחב להגיע ולשאוב רעיונות עיצוביים עבור הבית הפרטי שלו”.

המבקרים יכולים ליהנות מסיור מודרך או עצמאי בין חללי הבית. כל מבקר יוכל לבחון את מוצרי הבית החכם ולהתנסות בהם בעצמו. מסלול הסיור יסתיים בחצר החכמה והמעוצבת של הבית, שם יוכלו המבקרים להשאיר פרטים לצורך יצירת קשר על ידי הסטארטאפים שעניינו אותם במיוחד, והילדים ייהנו מקרטיבים וחוברות צביעה.

 

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram