אז מחר זה קורה והנשיא הג'ינג'י המעורר כל כך הרבה חילוקי דעות מגיע לישראל עם פמליה ענקית,  יצאנו לסקר את המלון שבו הוא ישהה עם אשתו מלניה ובתו איוונקה

אז מחר זה קורה והנשיא הג’ינג’י המעורר כל כך הרבה חילוקי דעות מגיע לישראל עם פמליה ענקית,  יצאנו לסקר את המלון שבו הוא ישהה עם אשתו מלניה ובתו איוונקה

מלון המלך דוד ירושלים

מלון “המלך דוד” ירושלים בהכנות אחרונות לקראת ביקורם של נשיא ארצות הברית, מר דונלד טראמפ ורעייתו מלניה. המלון, על כל 233 הסוויטות והחדרים שלו, ייסגר לטובת הביקור של הזוג הנשיאותי של ארה”ב החל מהשעה 16:00 היום ה-21/5 ויהפוך ליעד סטרילי עד לסיום ביקורו של נשיא ארה”ב בישראל. המלון יארח את כל הפמליה הקרובה של הנשיא, ביניהם: איוונקה טראמפ בתו של הנשיא ובעלה ג’ארד קושנר, מזכיר ההגנה של ארה”ב מר ג’יימס מאטיס ומזכיר המדינה של ארה”ב מר רקס טילרסון ועוד.

סוויטת ירושלים במלון המלך דוד סלון

בנוסף רשת מלונות דן תציב לרשות הפמלייה האמריקאית שתלווה את נשיא ארה”ב את כל חדרי מלון דן פנורמה ירושלים (290 חדרים) ומלון דן בוטיק (129 חדרים) הסמוכים למלון “המלך דוד”. כך שמלונות דן תקצה כ-652 חדרים עבור ביקור זה.

סוויטה מלכותית סלון מלון המלך דוד

מלון “המלך דוד” למוד נסיון בביקורים חשובים ומורכבים מסוג זה ובמרוצת השנים אירח שועי עולם, מלכים, נשיאים, ראשי מדינות ומפורסמים רבים.בין האורחים רמי הדרג שביקרו במלון: נשיא ארה”ב לשעבר ברק אובמה (בביקורו כנשיא וכסנטור), הנשיאים לשעבר גורג’ וו.בוש, ג’ורג’ בוש האב, ביל קלינטון, רעייתו מזכירת המדינה הילארי קלינטון, קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל, נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, חוסיין מלך ירדן לשעבר, הנסיך צ’ארלס יורש העצר הבריטי, נשיא צרפת ניקולא סרקוזי, יורש העצר הספרי הנסיך פליפה, הזמרת ברברה סטרייסנד, הזמר בונו מ-U2, מרתה סטיוארט, שחקן הקולנוע הבריטי רוג’ר מור ועוד רבים.

מלון המלך דוד לובי

מלון המלך דוד נבחר דרך קבע על ידי מגזין Travel & Leisure לרשימת 500 בתי המלון הטובים בעולם. המלך דוד, המלון המוביל מישראל ברשימה המכובדת, נבחר תחת קטגוריית “אפריקה והמזרח התיכון” במשך 13 שנה ברציפות על ידי המגזין. בנוסף, מלון המלך דוד ירושלים נבחר על ידי הארגון היוקרתיThe Leading hotels of the world בין עשרת בתי המלון הטובים ביותר במזרח התיכון ובאפריקה לשנת 2016.

סוויטה נשיאותית חדר שינה מלון המלך דוד

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram