ברוח יום העצמאות אנחנו מכניסות לבית המשפחתי שלנו אריחי קרמיקה בכחול לבן ישראלי בעיצוב ייחודי ואותנטי בסגנון עיצוב ים תיכוני, קבלו את כל הטיפים כיצד לעשות את זה נכון

כחול ולבן הם צבעים קלאסיים נצחיים ובעולם העיצוב – השילוב ביניהם מושלם.
ברוח יום העצמאות הקרב ובא בחרנו לסקר
 סדרות אריחים לחיפוי ולריצוף בצבעים משולבים של כחול ולבן, אריחים בסגנון אתני, יווני, ים תיכוני ובאריחים גאומטריים.

לרגל יום העצמאות, המעצבת ענת אגסי נותנת טיפים לעיצוב נכון בגווני כחול לבן:

לבחור נכון
הצבע הכחול משמח ומרגיע משתייך למשפחת האקווה מרין ומזכיר את המים והשמיים שילוב של גווני הלבן ביחד עם כחולים יוצר מראה אתני או כפרי תלוי בשילוב וניתן גם ליצור מראה שמזכיר את העיירות ביוון.
החליטו איזה מראה ברצונכם ליצור לפני שאתם מחליטים אלו גוונים לשלב ובחרו את הגוונים המדויקים לכם ולשפת העיצוב בבית – אם צריך, אל תהססו להתייעץ לשם כך עם איש מקצוע.
הבחירה הראשונית היא הצעד החשוב ביותר בכל התהליך.  

צעד אחד קדימה
הלבן מבליט את הכחול בצורה אופטימלית ומביא אותו צעד אחד קדימה לצבע מודגש ולא קלאסי, אם אתם שמרנים לכו על קירות לבנים והוסיפו אביזרים בכחול על מנת ליצור הדגשים ועניין בחלל.
שלבו פריטים כחולים בהדרגה לדוגמא: שידה מעוצבת, מזנון מיוחד, אגרטלים, כריות נוי, ספת קטיפה ואפילו כלי קרמיקה צבועים בגווני כחול עם עיטורים לבנים.

“אריחים המעוטרים בדפוסים גיאומטריים לריצוף וחיפוי מייצרים עניין עיצובי חדש בחלל , משחק השילוב בין אריחים גאומטריים שאינם באותו דפוס מגלם בתוכו אינסוף אפשרויות ומעניק מקום לאמירה ייחודית וחותם אישי. באמצעות אריחים אלו ניתן ליצור מראה ייחודי ושונה בכל פעם. כמו בעולם האופנה, החופש היצירתי והדמיון, שניתן להפעיל בשימוש באריחים אלו הוא בלתי מוגבל וניתן לעשות מיקס אנד מץ’ וליצור משחק גרפי חדשני ומעניין.” 

בתיה מורנו, מנהלת רכש תחום קרמיקה בחברת באלוני

שלבים
כאשר אתם בוחרים ריהוט ואקססוריז בצבע נועז ובולט כמו כחול מומלץ לנהוג בהדרגה. בחרו פריט אחד, הכניסו אותו לחלל וראו איך זה מרגיש לכם, אם התחושה נינוחה הוסיפו עוד פריט וכן הלאה. תמיד אפשר להוסיף אלמנטים חדשים באופן מבוקר, ועדיף להתקדם בהדרגה מאשר לנסות להסיר אלמנטים מוגזמים.

תעוזה
אחד מצבעי הקיר האהובים ובעלי הנוכחות החזקה ביותר הוא שילוב של כחול ולבן.
העזו ובחרו קיר אחד שיהווה קיר כוח וימקד את מלוא תשומת הלב אליו – חפו אותו באריחים בעיטורי כחול לבן. זהו קיר שייצור מראה מפואר, חושני ועמוק.  

עזרו בהכנת הכתבה חברת אלוני

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram