אפרת היא דוכסית אמיתית, גבוהה,אצילית,עדינה ומרשימה אפרת היא סטייליסטית וסטודנטית בעלת בלוג בשם “הדוכסית” כמובן, שם היא מפליאה במילים שנשמעות כמו שירה, שם האופנה והמילים הופכות ליצירה יחודית כמו שרק אפרת יודעת

אישה היראה את ה’,קמה בבוקר ומשקיעה בלבוש שלה וכשהכל נעשה מתוך קידוש החומר. מתוך אהבת ה’. היא יכולה להתהלל הדוכסית, אפרת כהן

TZIPI_00007

שם : אפרת כהן מהדוכסית

המוטו מאחורי הבלוג: כאישה מאמינה דתייה האוהבת אופנה, אני חיה בדו קיום בין עולם החומר לעולם הרוח. העולמות לא מתקיימים בשני קווים מקבילים אלא עולם אחד מהול בשני.הרוח מקדשת את החומר, החומר עובר תהליך של גיור, המילים שאני כותבת בבלוג עושות לי (ואני מקווה שגם לכן!) סדר בראש החל מ- “מהי משמעות החיים” – ועד טיפים והשראה איך לבחור בגדים, מה מתאים למי ואיך כדאי ללבוש את זה, באמצעות תמונות מאירות עיניים שעושות שמח בלב.

הסבר לשם הבלוג: דוכסית היא דו(כ)סית, כלומר דוסית, אבל כשמוסיפים לדוסית את האות כ׳ של כח, כבוד עצמי היא דוכסית, נסיכה מלכותית.

מי מקורות ההשראה שהשפיעו ומשפיעים על הסטייל שלך: קייט מידלטון, הדוכסית מקיימברג’, כמובן. 
אופנה וצניעות במשפט:

“הבל החן ושקר היופי, אישה יראת ה’ היא תתהלל”  הכל הבלים. כן, גם היופי והחן שאנו סוגדות להם כ”כ. אם כן, מה הקשר בין היופי והחן כי אישה יראת ה’ היא תהלל? במה היא תתפאר?
הנה פרשנות נפלאה שאימצתי: אישה היראה את ה’, וקמה בבוקר ומשקיעה בלבוש שלה, וניראית מהמם, והיא יפה ומלאת חן, והכל נעשה מתוך קידוש החומר. מתוך אהבת ה’. היא יכולה להתהלל. היא ראויה להלל ותפארת. הלוואי שנזכה לעבוד את ה’ מתוך יופי ורוב חן.
 מותגי אופנה אהובים: Zara, TOPSHOP, טאצ’ מעצבות אופנה 

 

אם הייתה לך אפשרות איזה מותג אופנה היית מביאה לארץ:hollisterabercrombie

מה מגמות האופנה הבולטות לאביב-קיץ הקרובים: בשיער – שביל אמצע. גם בחיים, הכל אמצע. לקחת את הטרנדים הנכונים לך ולאמץ אותם. לא הכל. ללקט בקפידה. לא הרבה ולא בכלל לא. אמצע.

5 פריטים שחובה בארון של כל פאשניסטה: נעל עקב גבוהה שאת מסוגלת לצעוד בה בבטחה.כובע הורס שיש רק לך,תיק קלאצ’ מדויק ,גרביונים מיוחדים,שמלה שמחמיאה לך ואת נראית בה מיליון דולר. לא שקל פחות! צבעים, הממלאים בשמחה את ארון הבגדים.

 

אהבת? שתפי

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter

DossitGirl instagram

הרשמי לניוזלטר שלנו

לקבלת עדכונים שווים

DossitGirl instagram